Konto za O zł w PKO BP!

PKO BP, lider polskiego sektora bankowego, proponuje swoim klientom bardzo konkurencyjną ofertę konta bankowego za 0 zł przy regularnych wpływach na rachunek na poziomie co najmniej 1500 zł miesięcznie. Czy rzeczywiście jest to korzystna propozycja?

komnto za 0 zł w PKO BP

Dla pełnoletnich ze systematycznymi wpływami

Oferta konta za O zł w PKO BP adresowana jest do osób pełnoletnich, posiadających systematyczne wpływy na swój rachunek (minimum 1500 zł na miesiąc). W przypadku jednak, gdyby powyższy wymóg nie został spełniony, klient jest zobligowany do uiszczenia opłaty 6,90 zł (miesiąc) za prowadzenie takiego konta. W zamian za to właściciel konta ma zagwarantowane ze strony PKO BP zupełnie darmowe krajowe przelewy internetowe, użytkowanie karty debetowej, dostęp do bankowości elektronicznej, jak również wypłaty z bankomatów PKO BP, eService i BZ WBK.

Mobilność i dostęp do rachunku 24 ha na dobę

Analizowana oferta konta bankowego w PKO BP to także niezwykle mobilne wyjście. Klient bowiem ma całodobową możliwość dostępu do informacji o swoim rachunku (stan środków, historia operacji). Za pomocą bankowości elektronicznej może także realizować różne przelewy, stałe opłaty, doładowywać telefon komórkowy czy aktywować usługę o e – mailowym lub sms – owym informowaniu o zmianie salda rachunku.

Darmowa karta debetowa do rachunku

Kolejnym znaczącym atutem tej oferty jest karta debetowa, którą klient uzyskuje darmowo, również w ten sposób z niej korzysta. Za jej pomocą może płacić w Internecie. Jest ona niezwykle bezpiecznym (mikroprocesor, pasek magnetyczny) i wygodnym (funkcja płatności zbliżeniowych) rozwiązaniem.

Inne atuty posiadania konta za O zł w PKO BP

Warto mieć na uwadze, że konto za O zł w PKO BP to nie tylko gwarancja mobilności czy uzyskania funkcjonalnej karty debetowej, ale także inne profity. Posiadacz takiego konta może bowiem zaciągnąć saldo debetowe na nim (do 1000 zł) albo specjalny kredyt odnawialny (do 100 000 zł). Ponadto  poprzez dostęp do bankowości elektronicznej PKO BP ma możliwość składania wniosków o pożyczki gotówkowe, zakładania lokaty terminowej, nabywania ubezpieczenia czy udziałów w funduszach inwestycyjnych.

PKO BP nie bez przyczyny zyskuje od lat uznanie, jako czołowy bank polskiego sektora bankowego. Jego propozycje wszelakich produktów bankowych są bardzo konkurencyjne i zoptymalizowane, dzięki czemu wpisują się w preferencje klientów. Oferta PKO BP konta za O zł to możliwość korzystania z wielu usług, profitów (w dużej mierze darmowo) przez podmioty o stosunkowo niskich systematycznych wpływach na rachunek. Tym samym jest to oferta, z której może skorzystać stosunkowo bardzo szeroka grupa klientów.

 Czytaj też: