Kredyt dla firm w Getin banku

Kredyt na podstawie deklaracji PIT dla firm to innowacyjny produkt oferowany przez Getin bank, jednak to nie koniec ofert tego banku. Przygotowaliśmy zbiór przydatnych informacji dotyczących produktów finansujących przedsiębiorców oferowanych przez Getin bank, sprawdź z czego możesz skorzystać.

Getin Bank - kredyty dla firm

Getin bank - najlepszy kredyt dla Ciebie i Twojej firmy

Jakie kredyty dla firm oferuje Getin Bank?

Getin Bank oferuje kredyty różnego typu od szybkich kredytów udzielonych na podstawie zeznania PIT, po kredyty przetargowe, inwestycyjne czy odpowiednie na sfinansowanie działalności dla wolnych zawodów.

Pierwiastkiem różnicującym dostępne kredyty jest cel przeznaczenia, w związku z czym bank oferuje kredyty celowe np. na zakup środków trwałych, budowę nowej infrastruktury albo na rozbudowę produkcji (kredyt inwestycyjny); bądź na dowolne finansowanie działalności np. terminową spłatę wierzycieli (kredyt na PIT).

Przekrój ofert kredytowych dla firm w Getin bank

Kredyt inwestycyjny oferowany przedsiębiorstwom chcącym sfinansować nowe lub istniejące zdolności wytwórcze i usługowe. Bank umożliwia spłatę zaciągniętego kredytu w przeciągu 7 lat, a gdy kredyt zabezpieczony jest hipoteką -15 lat. Na cele inwestycyjne możesz uzyskać kredyt w wysokości od 50 000 zł do 1 miliona złotych. Otrzymana kwota kredytu uzależniona jest od udokumentowanego przychodu ze sprzedaży za rok poprzedzający złożenie wniosku (ale nie więcej niż 25% tychże przychodów)

Kredyt przetarg jest idealnym rozwiązaniem dla firm podpisujących kontrakty z Jednostkami Samorządu Terytorialnego lub Skarbem Państwa, którym zabrało środków do zrealizowania kontraktu. Bank udziela wsparcia finansowego w wysokości do 70% wartości kontraktu, przy minimum formalności, na okres od 3 do 24 miesięcy. Głównym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z tej oferty jest 3 miesięczny okres prowadzenia działalności gospodarczej.

Kredyt na PIT to najprostsza metoda zaciągnięcia kredytu na dowolny cel. Bank udzieli kredytu nawet na 50 000 zł, trzeba jednak spełniać dodatkowe kryteria. Okres prowadzenia działalności upoważniający do skorzystania z tej oferty to 6 miesięcy, dodatkowo nie można w zeznaniu wykazywać straty. Ponadto należy dołączyć szereg oświadczeń i poręczeń.

Kredyt w rachunku bankowym jest przeznaczony dla firm prowadzących pełną księgowość oraz istniejąca na rynku od co najmniej 3 lat. Bank udziela kredytu w rachunku bankowym w wysokości nie więcej niż średnio-miesięczny przychód, max 1 mln zł bez zabezpieczeń.

Getin bank umożliwia również zaciągnięcie kredytu przedsiębiorstwom, które nie mają zdolności kredytowej, należy jednak uzyskać poręczenie Funduszu Poręczeniowego.