Kredyt dla firm w Tax Care

Kredyt dla firm, Tax CarePoczątki bywają trudne – wie to każdy przedsiębiorca. Aby osiągnąć sukces i zainwestować z zyskiem trzeba mieć kapitał. Trudno jest go uzyskać początkującym przedsiębiorcom, bo banki rzadko chcą im zaufać i udzielić im kredytu. Tym bardziej atrakcyjny jest kredyt dla firm w Tax Care.

Warunki kredytu dla firm

Kredyt dla firm w Tax Care to usługa właśnie dla początkujących przedsiębiorstw – Kredyt na Start. Można dzięki niej uzyskać aż 200 tysięcy złotych. Przy udzielaniu kredytu oceniana jest oczywiście zdolność kredytowa – wyliczana jest na podstawie prognozowanych dochodów przedsiębiorstwa, które w oświadczeniu składa przyszły kredytobiorca. Okres spłacania może trwać nawet 20 lat, dlatego rozwój firmy może przebiegać bezpiecznie i spokojnie.

Poza kredytem na start możliwe jest również uzyskanie kredytu dla firm w Tax Care w formie tradycyjnej, to jest standardowej pożyczki dla firm, które mają już pewien staż. Bez względu na jego długość dobrać można odpowiedni produkt. Dzięki temu, można utrzymać bieżącą płynność finansową lub inwestować w długoterminowe inwestycje. Długi okres finansowania oraz różne możliwości zabezpieczenia to dogodne warunki dla każdego przedsiębiorcy.

Różnorodność kredytów dla firm

Jeśli przedsiębiorca miał problemy z otrzymaniem kredytu w innym banku z pewnością może poszukać oferty dla siebie w Tax Care. Bez inwestycji niemożliwe jest uzyskanie zysku, dlatego warto zastanowić się nad kredytem dla firm. Różnorodne możliwości oferowane na polskim rynku oraz udogodnienia związane z indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawiają, że kredyt może być atrakcyjnym wyjściem.

Tax Care do tego stopnia wyspecjalizowało się w kredytach dla firm, że oferuje nawet kredyt hipoteczny dla przedsiębiorstw. Wszelkie warunki są podobne do tych, które oferowane są osobom prywatnym, jednak o wiele trudniejsza jest ocena zdolności kredytowej. Przelicza się ją na podstawie dochodów przedsiębiorcy i jego zdolności przychodowej. Dla osób, które mają własną działalność gospodarczą możliwe jest nawet wzięcie kredytu na mieszkanie z zastrzeżeniem, że 50% tego mieszkania będzie przeznaczone za cele związane z firmą.

Czytaj też: