Kredyt gotówkowy w Millennium Banku

Millennium Bank przygotował dla swoich klientów indywidualnych trzy produkty: Pilną pożyczkę, Pilną pożyczkę konsolidacyjną oraz Pożyczkę pod aktywa. Bardziej szczegółowo przyjrzymy się temu pierwszemu kredytowi gotówkowemu Millennium.kredyt gotowkowy w millennium banku

Wspomnijmy na razie, że pożyczka konsolidacyjna, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na zamianę długów z różnych banków na jeden w Millennium (z możliwością otrzymania dodatkowych środków). Pożyczka pod aktywa przeznaczona jest dla osób już posiadających produkty w Banku Millennium (lokaty terminowe, plany inwestycyjne, ubezpieczenia na życie lub uczestnictwo w funduszach).

Pilna Pożyczka

Pora na omówienie Pilnej Pożyczki. Jej oprocentowanie wynosi od 7,9% do 17% dla posiadających konto Millennium Bank powyżej 6-ciu miesięcy i od 7,9% do 18% w zależności od oceny sytuacji kredytowej i długości spłaty. Za złożenie wniosku o kredyt gotówkowy Millennium Bank nie pobiera opłaty. Pilna Pożyczka umożliwia nam pożyczenie od 1000 do 80 tys. zł będąc nowym klientem i 150 tys. będąc stałym klientem.

Prowizja w zależności od długości spłaty (max 72 miesiące) wynosi od 3 do 5 %. RRSO Pilnej Pożyczki wynosi 22,29% dla pożyczki w wysokości 8 tys. zł na 12 miesięcy. Posiadaczom tego kredytu gotówkowego Millennium Bank umożliwia podwyższenie kwoty pożyczki.

Dodatkowo bank stara się zwabić pracowników budżetówki zapewniając im nieco korzystniejsze warunki (pracownicy służb mundurowych, administracji publicznej i nauczyciele). Pracownikom tych sektorów wystarczy przedłożenie dokumentu potwierdzającego ten stan, by otrzymać do 15 tys. zł (powyżej tej kwoty muszą dostarczyć zaświadczenie o dochodach).

W zestawieniu kredytów gotówkowych, z założeniem wysokości rat, Millennium Bank znalazł się jednak stosunkow

Banki – kredyt gotówkowy: