Kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS

Kredyt gotówkowy jest udzielany dzisiaj przez wiele placówek bankowych. Bardzo często przyznają go jednak w niskiej kwocie, naliczając wysokie oprocentowanie. Ciekawą ofertę takiego kredytu przygotował dla swoich klientów BNP PARIBAS. W czym tkwi jej fenomen? 

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS?

Mogą o to ubiegać się osoby, które mają regularne dochody. BNP PARIBAS nie różnicuje, jakie powinny one być. Tak więc mogą to być na przykład dochody czerpane z tytułu wypłaty, emerytury, renty, umowy o dzieło, działalności gospodarczej czy wykonywania wolnego zawodu. Przyszły dłużnik oczywiście powinien też mieć pełną zdolność do czynności prawnych.

 

<< Zaciągnij kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS >>

 

Korzystny plan spłaty rat kredytowych w BNP PARIBAS

Ogromnym atutem kredytu gotówkowego w BNP PARIBAS jest jego plan spłaty. Dłużnik musi uiszczać regularnie raty w cyklu miesięcznym. Kiedy jednak wcześniej spłaci całość zadłużenia, BNP PARIBAS anuluje kwotę odsetek za niewykorzystany okres spłaty. Oprócz tego kredyt ten posiada jeszcze inne walory:

  • Niskie oprocentowanie – jedynie 6,9%
  • Gwarancja Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu
  • Wysoka kwota kredytu – nawet  150 000 zł
  • Dług czas kredytowania – nawet 6 – 7 lat
  •  Stałe raty przez cały okres kredytowania
Kredyt gotówkowy w BNP PARIBAS jest przyznawany na bardzo jasnych i przejrzystych zasadach. Klient nie musi się również martwić o to, czy poradzi sobie ze spłacaniem rat kredytowych. Bank ze swojej strony gwarantuje bardzo elastyczny plan spłaty. Co więcej, dłużnicy mają zagwarantowane niskie oprocentowanie. Jest to więc bardzo tani kredyt.