Kredyt gotówkowy z loterią w Credit Agricole

Credit Agricole rozpoczął nową kampanię promocyjną, która ma na celu wsparcie sprzedaży kredytów gotówkowych. bank od 20 sierpnia będzie prowadził loterię „Spłacimy Twój kredyt”. Klienci banku mogą wylosować wiele atrakcyjnych nagród o łącznej kwocie ponad 1,5 mln zł.

Loteria spłacająca kredyt gotówkowy w Credit Agricole

kredyt gotówkowy credit agricoleLoteria prowadzona przez Credit Agricole jest skierowana do klientów banku, którzy w okresie od 20 sierpnia 2012 roku do 30 września 2012 roku skorzystają z kredytu gotówkowego. W loterii klienci mogą wygrać całkowitą spłatę kredytu gotówkowego wraz z jego kosztami (odsetkami). Maksymalna kwota spłaty kredytu w loterii do 50 000 zł.

Każdy klient zgłasza się do loterii tylko raz, niemniej jednak może on wygrać tyle razy, ile posiada kredytów gotówkowych zaciągniętych w okresie od 20 sierpnia do 30 września 2012 roku.

Losowania loterii będą się odbywać każdego dnia roboczego od 23 sierpnia 2012 roku do 3 października 2012 roku. Ostatecznie Credit Agricole wyłoni aż 30 osób, którym spłaci kredyt gotówkowy wraz z jego kosztami.

Credit Agricole wprowadził kampanię promocyjną w okresie wzmożonego zapotrzebowania na kredyty gotówkowe. Wiąże się ono przede wszystkim z rozpoczęciem roku szkolnego i wydatkami na szkolne wyprawki. Ponadto po wakacjach wiele osób planuje drobne remonty wewnątrz domu/mieszkania itp.

Kampania reklamowa kredytu gotówkowego w Credit Agricole

Promocji kredytów gotówkowych w Credit Agricole towarzyszy także kampania reklamowa emitowana w telewizji. Film reklamowy utrzymany jest w konwencji najnowszej kampanii wizerunkowej z Juliette Binoche w roli głównej, francuskiej zdobywczyni Oscara, pokazującej, w jaki sposób bank pomaga swoim klientom spełniać marzenia. Głównym elementem reklamy jest czerwone „szczęśliwe” krzesło.

Reklama kredytu gotówkowego z loterią w Credit Agricole

Credit Agricole powtarza sytuację z zeszłego roku, kiedy to promocja kredytu prostoliczonego spowodował wzrost sprzedaży kredytów gotówkowych o około 80%.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole najlepszy?

W 2012 roku Credit Agricole otrzymał statuetkę Złotego Bankiera w kategorii „Najlepszy kredyt gotówkowy”. Była to już trzecia edycja plebiscytu zorganizowanego przez portal Bankier.pl oraz PayU SA.

Czytaj więcej: