Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Osoby, które mają problemy ze spłatą zobowiązań, a potrzebują gotówki mogą liczyć na kredyty gotówkowe bez zaświadczeń.

Wszyscy, kŧórzy posiadają złą historię kredytową, które nieterminowo spłacały poprzednie kredyty lub karty kredytowe, nie mają historii kredytowej lub ciąży nas nimi komornik bądź windykacja najczęściej mają problemy z uzyskaniem kredytu.

Kredyt gotówkowy może być wystawiany bez zaświadczeń, wystarczy napisać oświadczenie o zarobkach. Oświadczenie to ma wartość prawną, która równa jest zaświadczeniu, zatem nieprawdziwe informacje zawarte w oświadczeniu.

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń zyskują coraz zwolenników dzięki wymaganemu minimum formalności, które musi spełniać kredytobiorca w większości banków. Najczęściej wystarczy tylko dowód osobisty bądź też drugi dokument ze zdjęciem. Gotówkę do rąk klient otrzymuje w krótkim czasie, a cel, na który mają być przeznaczone środki jest dowolny.

Złóż wniosek o kredyt gotówkowy >>

Brak zabezpieczeń bank musi sobie czymś zrekompensować, dlatego jedynym minusem jest wyższe oprocentowanie niż w przypadku zwykłych kredytów oferowanych przez banki.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń często jest jedyną możliwością uzyskania jakichkolwiek środków na spłatę starych zobowiązań.

 

 

Tags: