Kredyt hipoteczny Getin Bank

Jako jeden z nielicznych banków Getin bank udostępnia szeroką gamę swoich produktów wychodząc na przeciw potencjalnym klientom. Starając się o kredyt hipoteczny w tym banku istnieje możliwość wyboru spośród 3 opcji: kredyt hipoteczny gwarantowany, euro-pl, deweloper na bank.

Banki udostępniają kredyty przy minimum formalności.

Większe możliwości uzyskania kredytu hipotecznego przekłada się na większe zainteresowanie bankowego finansowania własnej nieruchomości.

Szczegóły Kredytu Hipotecznego Gwarantowanego

Kredyt Hipoteczny Gwarantowany jest kierowany do osób preferujących stałość. Bank proponuje niezmienną ratę przez okres od 5 -10 lat, po tym czasie oprocentowanie kredytu będzie wyliczane w sposób standardowy, czyli WIBOR+ marża banku. Dodatkowo bank przewiduje możliwość obniżenia oprocentowania kredytu, pod warunkiem wyboru produktów inwestycyjnych banku. Produkt dostępny wyłącznie w polskich złotych. Możliwość sfinansowania 107% wartości inwestycji zaciągając kredyt nawet do 50 lat.

Bliżej o Kredycie hipotecznym EURO-PLN

Produkt zakłada spłatę rat w EURO przez okres 2-3 lat następnie dokonuje przewalutowania na polskie złote po kursie sprzedaży NPB. Istnieje możliwość przedłużenia Euro kredytu na następny okres 1-2 lata. Po przewalutowaniu oprocentowanie kredytu będzie stanowił WIBOR 3M + marża zgodna z aktualną ofertą cenową Banku. Oferta przewiduje sfinansowanie maksymalnie 100% nieruchomości przy okresie spłaty do 50 lat. Dopuszcza się zerową prowizję, pod warunkiem skorzystania z oferty ubezpieczeniowej: Programu Ochronnego Zdrowy Kredyt. Dodatkowo po okresie 2-3 lat można spłacić kredyt hipoteczny bez dodatkowych opłat.

Co powinieneś wiedzieć o Kredyt Deweloper na Bank

Getin bank wyszedł naprzeciw osobom chcącym zakupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, udostępniając korzystniejsze warunki.

Podstawowym walorem jest możliwość obniżenia oprocentowania kredytu nawet o 49%. Taka duża zniżka jest możliwa wyłącznie dla osób, które skorzystały z oferty:

 • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego HIPO PLUS oraz
 • produktu inwestycyjnego bez gwarancji zysku (w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym w Open Life TU Życie S.A.) na minimum 100 zł miesięcznie składki regularnej na każde 100 tys. kredytu.

Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz deklaruje możliwość uzyskania finansowania 107% inwestycji. Obięte promocją są firmy deweloperskie z którymi bank podpisał umowę tj:

 • J.W. Construction (Ożarów Mazowiecki),
 • Fort Chrzanów Sp z o. o (Warszawa),
 • M2Development Sp z o.o (Józefosław, Baszkówka k/Piaseczna),
 • Mann Development Sp. z o.o (Mysiadło k/Warszawy),
 • Diamentic Estate Stachulski Sp.K (Warszawa),
 • T B Dom Sp. z o.o (Otwock k/Warszawy),
 • Mak Dom Sp. z o.o (Piaseczno, Olsztyn, Poznań, Kraków),
 • Rogowski Development (Białystok, Warszawa),
 • Spółdzielnia Budowy Mieszkań (Olsztyn),
 • Belvedere Development Sp. z o.o. (Olsztyn),

Szczegółowe wytyczne odnośnie deweloperów oraz inwestycji objętych programem banku znajdują się na stronie internetowej znajdującej się pod adresem http://www.getinbank.pl/files/uploads/file/kbu/lista_deweloper%20na%20bank.pdf