Najlepszy kredyt konsolidacyjny

Nie jesteś pewien, który kredyt konsolidacyjny wybrać? Obawiasz się kolejnego kredytu? Nie bój się, jeśli masz problemy z wypłacalnością, kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem. W wyborze pomoże Ci przygotowany przez nas ranking najlepszych kredytów konsolidacyjnych na czerwiec 2011 roku.

Który bank oferuje najlepszy kredyt konsolidacyjny?

Wygraną czołówkę stanowią: Deutsche Bank, Citi Handlowy i Euro Bank S.A.

W naszym rankingu wygrał Deutsche Bank, który w swojej ofercie posiada najniższe oprocentowanie oraz prowizję. Prowizja stanowi zaledwie 1%, a oprocentowanie kształtuje się na poziomie 9,5%. Są to bardzo korzystne warunki w porównaniu na przykład do banku, który wypadł najgorzej, czyli mBanku. Tutaj mamy do czynienia z prowizją w wysokości 5% i oprocentowaniem równym aż 19,29%!

CitiHandlowy ma równie niskie oprocentowanie jak Deutsche Bank – na poziomie 9,99%. Pobiera niestety wyższe prowizje – 5%.

Nieco gorzej wypada Euro Bank S.A., którego oprocentowanie wynosi 11%, a prowizja wynosi dokładnie tyle samo co w CitiHandlowy – 5%.

Żadnych opłat za prowizję nie pobiera jedynie Getin Bank, niestety oprocentowanie nie należy tu najniższych i wynosi 18,9%.

Zobacz więcej:

Banki – kredyt konsolidacyjny: