Kredyt samochodowy Credit Agricole

Jedni wolą mercedesy, inni bmw, a jeszcze inni nie widzą świata bez Audi. Pomimo chęci większość polskich obywateli nie jest w stanie kupić auta bez wsparcia kredytowego banku. Sprawdź na jakich warunkach, możesz sfinansować zakup Twojego autka z pomocą Credit Agricole.

Credit Agricole udostępnia dwa rodzaje kredytów samochodowych:

Dostęp do kredytu samochodowego, czyli na określony cel jest coraz łatwiejszy

Open Finance pomaga w uzyskaniu środków na zakup dowolnego pojazdu.

  • szybki kredyt samochodowy

  • bankowy kredyt samochodowy.

Szybki kredyt samochodowy

Dla wszystkich osób chcących szybko załatwić sprawę kredytowania samochodu, bank oferuje wypłatę środków w ciągu 15 min. Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku kredytowego jest przedstawienie dokumentu poświadczającego stałość dochodów, oraz dowodu osobistego. Kredyt może zostać udzielony w wysokości od 500 do 120 tys. zł (nawet 130% wartości auta) na zakup dowolnego pojazdu. Prowizja za udzielenie kredytu może wynieść nawet 5% uzyskanej kwoty. Bank zaoferował obniżenie kosztów kredytu dla osób zakładających lub posiadających już rachunek rozliczeniowy w banku Credit Agricole. Maksymalnie można spłacić pożyczone środki w 72 ratach.

Bankowy kredyt samochodowy

Decyzja kredytowa może zostać podjęta nawet w przeciągu 1 godziny. Środki wypłacane przez bank mogą sfinansować zakup dowolnego pojazdu od dowolnego sprzedawcy. Minimalnie można uzyskać kredyt w wysokości 5 000 zł. Aby uzyskać finansowanie samochodu należy dostarczyć takie same dokumenty jak przy szybkim kredycie samochodowym, tj. zaświadczenie o dochodach i dowód osobisty. Drugim podobieństwem ofert kredytowych banku jest możliwość obniżenia oprocentowania, w tym przypadku, jeżeli wnioskodawca posiada konto osobiste w Credit Agricole od co najmniej 6 miesięcy z minimalnymi miesięcznymi wpływami 1 000 zł. Okres spłaty kredytu może być wyznaczony na 120 rat.

W obu przypadkach bank umożliwia łączenie dochodów z różnych źródeł jak i zaciągnięcie kredytu przez więcej niż jedną osobę. Dodatkowo w obu przypadkach bank oferuje pakiety ubezpieczeniowe np. na wypadek utraty pracy.