Kredyt samochodowy w Credit Agricole

W Credit Agricole możesz zaciągnąć kredyt samochodowy, którego środki uzyskasz nawet w 15 minut. Zainteresowany? Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły dotyczące Szybkiego Kredytu Samochodowego.

kredyt na auto credit agricoleJeśli planujesz zakup wymarzonego samochodu lub też uznałeś, że w końcu nadeszła pora wymiany starego modelu na nowszy, udaj się do Credit Agricole i skorzystaj z Szybkiego Kredytu Samochodowego.

Szczegóły oferty kredytu samochodowego

Credit Agricole udzieli kredytu samochodowego już od 500zł, jego maksymalna kwota może wynieść 120 000zł. Kredyt jest udostępniany w postaci gotówki wpłaconej na osobiste konto klienta lub też wypłaconej w placówce banku. Raty możesz spłacać nawet 6 lat od momentu uzyskania kredytu.

Oprocentowanie kredytu waha się w granicach 6,99-19% – im wyższa jest kwota kredytu, tym oprocentowanie będzie niższe. Credit Agricole jednak dostaje dodatkowe punkty za możliwość jego obniżenia o 3 punkty procentowe. Jak to zrobić? Wystarczy w przeciągu 6 miesięcy od udzielenia kredytu dostarczyć dokumenty poświadczające zakup pojazdu.

Istnieje także możliwość przeznaczenia 30% kwoty kredytu na zupełnie dowolny cel. Dzięki temu możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – stać się właścicielem nowego auta, a resztę przeznaczyć na inne przyjemności. Brzmi kusząco?

Dodatkowo, możesz podwyższyć kwotę swojego kredytu, jeśli połączysz swoje dochody ze współkredytobiorcą. Jeżeli posiadasz lub zamierzasz otworzyć rachunek bankowy w Credit Agricole, bank obniży ci koszty kredytu. Ostateczna kwota kredytu, okres spłat i wysokość raty uzależnione są od zdolności kredytowej kredytobiorcy.

Jak wziąć kredyt samochodowy w Credit Agrocole?

Aby uzyskać kredyt na auto możesz skorzystać z jednej z kilku możliwości: złożyć wniosek internetowy, umówić się z doradcą, odwiedzić wybraną placówkę, zadzwonić na specjalną infolinię lub wysłać SMS o treści KREDYT na numer 71127. Aby bank mógł szybko i sprawnie określić twoją zdolność kredytową, przygotuj wcześniej dowód osobisty oraz dane dotyczące źródła twojego dochodu.

Czytaj też: