Kredyt samochodowy w Getin Banku

Zmotoryzowanie to naturalny stan rzeczy w dzisiejszym społeczeństwie. Brak funduszy na sfinansowanie samochodu z własnej kieszeni, uprzykrza życie wielu Polakom, na szczęście z odsieczą wychodzą banki proponujące kredyt celowy na zakup auta. Dowiedz się jakie możliwości oferuje Getin bank.

Getin Bank - kredyty samochodowe dla firm i osób prywatnych

Kredyt samochodowy lepszy niż oszczędzanie przez lata

Produkty banku przewidują potrzeby klientów indywidualnych jak i klientów prowadzących działalność gospodarczą udostępniając produkty pod nazwami: Kredyt niski procent, Autokredyt dla ciebie, Autokredyt dla twojej firmy.

Wszystkie oferty mają wspólne mianowniki po pierwsze są to kredyty celowe, po drugie we wszystkich ofertach można uzyskać kredyt w wysokości max.110% wartości samochodu.

Dodatkowo zarówno Autokredyt dla Ciebie i Autokredyt dla firm mają najwięcej wspólnych cech, różnicuje je jedynie odbiorca (osoba fizyczna, przedsiębiorca).

Możliwe cele kredytu samochodowego w Getin Banku

Są to kredyty celowe pozwalające na zakup oprócz samochodów nowych lub używanych także inne rzeczy tj. nowe motocykle, nowe motorowery i nieużywane skutery. Ponadto umowa kredytu przewiduje wydatkowanie środków na inne cele np. refinansowanie kosztów zakupu samochodów, sfinansowanie swoich potrzeb, związanych z eksploatacją i utrzymaniem kredytowanego samochodu, czy sfinansowanie występujących kosztów ubezpieczenia AC, OC, NNW.

W obu przypadkach okres kredytowania jest długi i może sięgać nawet 120 miesięcy. Podstawowym warunkiem otrzymania kredytu, oprócz zdolności kredytowej jest ustanowienie zabezpieczania na pojeździe mechanicznym.

Kredyt samochodowy niski procent

Innymi cechami charakteryzuje się Kredyt niski procent. Jest to oferta dla osób fizycznych będąca alternatywą do produktu Aukredyt dla Ciebie. W obrębie umowy kredytowej przewidziano jedynie zakup samochodu nowego bądź używanego z terytorium kraju lub sprowadzanego z obszaru Unii Europejskiej. Nie ma możliwości sfinansowania innych środków transportu, jednak nadwyżka udzielonego kredytu nad cenę zakupu samochodu może być wydatkować na inne cele takie jak dodatkowe wyposażenie czy ubezpieczenia. Maksymalny okres kredytowania jest o połowę mniejszy niż w pozostałych ofertach i wynosi 60 miesięcy.