Kredyt samochodowy w Getin Banku!

Getin Bank jest liderem w bankowości detalicznej w Polsce. Z jego usług i produktów korzysta ponad dwa miliony klientów. Od 5 marca 2013 roku podmiot ten  realizuje strategię biznesową „Getin UP”, która ma uczynić z niego jeszcze bardziej innowacyjną instytucję finansową. Eksperci zwracają uwagę, że widać tego efekty. Getin Bank wciąż się rozwija. Jego gama produktów bankowych jest coraz bogatsza. Jest wreszcie bankiem, który wszechstronnie dba o zadowolenie swoich kontrahentów. Jako jeden z niewielu oferuje na bardzo atrakcyjnych warunkach kredyt samochodowy. 

Do kogo jest adresowany kredyt samochodowy w Getin Banku?

Kredyt samochodowy w Getin Banku jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. Występuje w aż czterech postaciach. To naturalna konsekwencja tego, że podmiot ten znany jest z kierowania swoich produktów bankowych do szerokiego grona odbiorców. Jest tu więc dostępny „Autokredyt dla firmy„, „Autokredyt dla Ciebie”, pożyczka „Gotówka na samochód” oraz specjalny produkt bankowy, a więc niskooprocentowany „Kredyt niski procent” na zakup pojazdu.

<<POZNAJ OFERTĘ KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH W GETIN BANKU>>

„Kredyt niski procent” w Getin Banku – korzyść czy złudna reklama?

Największym uznaniem wśród Polaków cieszy się w Getin Banku, spośród kredytów samochodowych, „Kredyt niski procent”. Statystyki pokazują, że wiele osób zdecydowało się na jego zaciągnięcie. Co więcej, nie żałują swojej decyzji. W czym więc tkwi fenomen tego produktu bankowego? Przede wszystkim osoby, które się starają o jego przyznanie, mają bardzo szybko (nawet w ciągu 2-4 godzin) decyzję kredytową. Mogą wreszcie dzięki niemu uzyskać kwotę nawet do 50 000 zł na zakup wymarzonego auta.  Kredyt ten wreszcie jest udzielany na bardzo niskim oprocentowaniu i przy długim okresie kredytowania (nawet ponad 100 miesięcy). Jest więc idealny dla osób zabieganych. Dlaczego? Otóż przyszli dłużnicy większość formalności, które są związane z jego zaciągnięciem, załatwią bez wychodzenia z domu, a więc telefonicznie bądź za pomocą formularzy internetowych.

<< ZACIĄGNIJ KREDYT NISKI PROCENT>>

Gotówka na samochód dla klientów bojących się formalności

Getin Bank od zawsze dba o zróżnicowanie swojej oferty, wychodząc na przeciw wszelakim oczekiwaniom swoich klientów. Stąd wprowadził jako alternatywę wobec typowych kredytów samochodowych również „Gotówkę na samochód”. Jest to szczególna forma wsparcia finansowego. Przede wszystkim w jej ramach klient może uzyskać nawet 30 000 zł na zakup nowego czy używanego samochodu. Nie musi natomiast, ubiegając się o jej przyznanie, spełnić tylu formalności co w procedurze związanej ze staraniem się o wypłatę kredytu samochodowego. Co więcej, decydując się na kupno auta z tych środków, nie musi wnosić żadnego wkładu własnego. Nie ma też wymogu, by miał opłacone ubezpieczenie AC pojazdu. Podobnych ułatwień można by w opisie tego produktu bankowego znaleźć jeszcze więcej. To najlepiej odzwierciedla zaś jego ideę, że jest to rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą brać udziału w zawiłej procedurze przyznawania kredytu samochodowego.

Getin Bank jest liderem w polskim sektorze bankowym. Specjalizuje się przede wszystkim w bankowości detalicznej. Warto jednak, zanim nawiążemy współpracę z tym podmiotem, dokładnie poznać jego produkty. Znacząco są różne. Zawsze jednak wpasowują się w ogólne wymagania i oczekiwania polskich beneficjentów.