Kredyt samochodowy w Polskim Domu Kredytowym

Z biegiem czasu samochód stał się nieodzownym elementem otaczającej nas rzeczywistości. Dziś posiadanie własnego pojazdu jest już niemalże konieczne – zarówno biorąc pod uwagę życie rodzinne jak i zawodowe. Nie każdy może sobie pozwolić jednak na samodzielny zakup „czterech kółek”. Co zrobić w takiej sytuacji?

kredyt samochodowy pdkPomocną dłoń wyciągają banki oraz różnorodne instytucje finansowe, które regularnie zasypują rynek kolejnymi propozycjami kredytów samochodowych. Jedną z nich jest Polski Dom Kredytowy, który proponuje ciekawe formy kredytowania dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Szybkość i wygoda

Kredyt samochodowy oferowany przez Powszechny Dom Kredytowy to znakomita propozycja dla osób ceniących sobie czas, wygodę i prostotę. Formalności związane z przyznawaniem kredytu samochodowego PDK są ograniczone do niezbędnego minimum – instytucja ta nie wymaga od kredytobiorcy zaświadczeń o zarobkach, akceptuje różne źródła dochodów (także środki pochodzące z umów na zlecenie), potencjalny klient nie musi również dysponować wkładem własnym. Decyzja o ewentualnym przyznaniu kredytu proponowanego przez Powszechny Dom Kredytowy zapada w stosunkowo krótkim czasie – nawet w godzinę!

W przypadku podpisania umowy kredytowej z Powszechnym Domem Kredytowym, kredytobiorca nie jest zobowiązany do zakupu wyłącznie samochodu osobowego, nowego lub używanego. Środki uzyskane w ten sposób można przeznaczyć również na zakup samochodu ciężarowego, samochodu testowego i leasingowego, motocyklu, motoroweru, quadu, campera czy też samodzielnej przyczepy kempingowej.

Kredyt samochodowy uzyskany za pośrednictwem Powszechnego Domu Kredytowego można także przeznaczyć na sfinansowanie zakupu samochodu sprowadzanego zza granicy lub na refinansowanie kosztów zakupu pojazdu lub kredytu przyznanego przez inny bank lub instytucję finansową. Kredyt ten można spłacać nawet przez 10 lat w jednej z czterech walut do wyboru.

Pomoc oferowana przez Powszechny Dom Kredytowy nie ogranicza się tylko i wyłącznie do przyznania środków na zakup pojazdu. Przedstawiciele tej instytucji mogą również pomóc klientowi w wyborze auta oraz przy negocjacjach dotyczących jego ceny.

Kredyt samochodowy nie tylko dla klientów indywidualnych

W propozycjach Powszechnego Domu Kredytowego znajdują się również kredyty samochodowe dla firm, niezależnie od ich statusu prawnego. W ramach tej oferty instytucja ta oferuje firmom możliwość sfinansowania 100% wartości pojazdu czy też kosztów jego ewentualnego zakupu. W ramach kredytu samochodowego dla firm proponowanego przez PDK można zakupić samochody osobowe, ciężarowe (także te, których masa przekracza 3,5 t), motocykle, ciągniki rolnicze, przyczepy, naczepy czy też autobusy. Na liście tej znajdują się również pojazdy zabytkowe.

Powszechny Dom Kredytowy oferuje także swoim klientom (zarówno osobom fizycznym jak i firmom) możliwość skredytowania składek ubezpieczeniowych – ofertą tą objęte są ubezpieczenia AC (autocasco), OC (odpowiedzialność cywilna), ZK (ubezpieczenie działające poza granicami Polski) oraz Assistance.

Czytaj też:

Poniżej prezentujemy też ofertę innych banków, w których możesz uzyskać kredyt samochodowy. Kliknij „Złóż wniosek” i prześlij swoje dane, aby sprawdzić zdolność kredytową i warunki kredytowania. W ten sposób porównasz oferty różnych banków i wybierzesz najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt samochodowy.