Kredyt samochodowy w Santander Banku!

Santander Bank, będący częścią Grupy Santander, osiąga doskonałe wyniki finansowe. Jako jeden z nielicznych banków również przeszedł bez większego szwanku przez globalny kryzys finansowy. Obecnie wciąż rozwija swoją gamę produktów finansowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jego kredyt samochodowy. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. W czym tkwi jego fenomen?

Dla kogo jest kredyt samochodowy w Santander Banku?

Santander Bank udziela swoich kredytów samochodowych zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Jego beneficjentami mogą być również spółki (np. spółki prawa handlowego) oraz instytucje non – profit, a więc stowarzyszenia oraz fundacje. Wystarczy tylko, że podmiot, ubiegający się o taką pomoc finansową, posiada zdolność kredytową oraz wykaże odpowiednie zabezpieczenie dla kredytu.

Santander Bank sfinansuje zakup każdego pojazdu mechanicznego

Kredyt samochodowy w Santander Banku na tle tego typu kredytów w konkurencyjnych placówkach wyróżnia również jego zakres przedmiotowy. Oznacza to, że jest on udzielany nie tylko na zakup pojazdu. Można starać się o jego przyznanie na kupno więc również guada, motoru czy motoroweru. Podmiot ten nie stawia wreszcie klientom żadnych wymogów co do pochodzenia takiego pojazdu i jego stanu. Finansuje więc zakup aut z zagranic, z komisów, od dealerów, jak i również tych, które zostaną nabyte od osób indywidualnych. Wreszcie dla Santander Banku nie ma znaczenia stan pojazdu, a więc udziela swojego kredytu na kupno aut nowych, jak i używanych.

Niskie oprocentowanie i wyjątkowo długi okres kredytowania

Oferta kredytu samochodowego w Santander Banku jest również korzystna ze względów typowo ekonomicznych. Zaciągając tu tego typu zadłużenie, klienci oszczędzają. Dlaczego? Przede wszystkim kredyt ten posiada korzystne oprocentowanie, a więc niższe niż w innych bankach w polskim sektorze bankowym. Kredyt taki mogą spłacać przez wiele lat (nawet 96 miesięcy). Plan spłaty jest zawsze ustalany przez pracowników banku z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Sama procedura bankowa jego przyznawania jest bardzo przejrzysta i prosta. Co więcej, beneficjentem takiego kredytu może być również podmiot, który nie posiada żadnych, własnych środków na zakup samochodu. Santander Bank jest otwarty na sfinansowanie 100% kosztów kupowanego przez niego więc pojazdu.  Klienci zwracają także uwagę, że kolejnym atutem tego kredytu jest jego dostępność. Można go więc zaciągnąć nie tylko w placówkach Santander Banku, ale również w komisach samochodowych, salonach samochodowych, jak i u partnerów biznesowych Grupy Santander.

<<OFERTA KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH W SANTANDER BANKU>>

Oferta Santander Banku w dziedzinie finansowania zakupu pojazdów mechanicznych jest bardzo szeroka. Podmiot ten co roku udziela bardzo  wielu kredytów na zakup aut. To naturalna konsekwencja tego, że jego oferta jest zdecydowanie jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku produktów finansowych. Warto rozważyć skorzystanie z niej.