Kredyty dla firm Tax Care

Grupa Tax Care działa na Polskim rynku od 2009 roku , skupiając w jednym miejscu pełną obsługę firmy od doradztwa podatkowego przez księgowość, po finansowanie bieżącej działalności. Postanowiliśmy skupić się na jednej dziedzinie działalności Tax Care tzn. kredytach firmowych.

Dla kogo kredyt firmowy

Tax Care nie wymaga od firmy dużego stażu działalności, jako podstawa do uzyskania kredytu.

Tax care oprócz usług księgowych oferuje firmom finansowanie działalności.

Tax Care kieruje swoją ofertę do dwóch grup odbiorców, czyli do :

  • przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność- kredyt na start plus,
  • osób prowadzących działalność gospodarczą dłużej niż rok – kredyt inwestycyjny.

Wszystkie przedsiębiorstwa starające się o kredyt dla firm istniejące na rynku mniej niż rok kwalifikowane są do kredytu na start plus. Kwota otrzymanego kredytu zależy od oszacowanych przyszłych dochodów z działalności gospodarczej i ustanowienia ewentualnego dodatkowego zabezpieczenia spłaty kredytu np. na hipotece domu.

Do osób rozpoczynających swoją działalność zalicza się również przyszłych przedsiębiorców, czyli wszystkich tych którzy mają pomysł lecz nie wiedzą jak go udokumentować. Tax Care proponuje kompleksową obsługę działalności rodzącej się np. pomoc przy stworzeniu biznes planu.

Jeżeli firma działa na rynku dłużnej niż rok może skorzystać z kredytu inwestycyjnego na dowolny cel.

Jakie warunki ?

Kredyt na start umożliwia zaciągnięcie kredytu w wysokości maksymalnej 25 tysięcy zł. jeżeli nie zostały ustanowione dodatkowe zabezpieczenia spłaty kredytu. Dla wszystkich chcących uzyskać większą kwotę finansowanie obowiązkowe jest zabezpieczenie kredytu np. hipoteką, zabieg ten umożliwia zwiększenie wnioskowanej kwoty nawet do 350 tys. zł

Spółka współpracuje z 25 bankami udzielającymi wsparcia finansowego, w zależności od wyboru określonego banku mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty np. za wcześniejszą spłatę kredytu. Średnie oprocentowanie nominalne kredytu na start waha się w granicach 6%-8%.

Jakie dokumenty potrzebne do skorzystania z oferty kredyt na start plus?

Dla działalności gospodarczej nowo powstającej bądź powstałej w przeciągu jednego roku, należy przedstawić dowód tożsamości kredytobiorcy, na podstawie którego kredytodawca oceni scoring osoby ubiegającej się o kredyt w bankach partnerskich.