Kup mieszkanie z ING Bankiem Śląskim!

ING Bank Śląski w swojej ofercie zwraca się do wszystkich, chcących nabyć własne mieszkanie. Oferta kredytu mieszkaniowego w tej instytucji zyskuje coraz większe uznanie.

Kredyt mieszkaniowy ING Bank Śląski

Aż do 90% wartości nieruchomości na 40 lat

Oferta kredytu mieszkaniowego skierowana jest do osób w wieku od 18 do 70 lat. Minimalna kwota wypłacanych środków w ramach pożyczki to 40 000 zł, a maksymalna to aż 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowania także jest stosunkowo długi – 40 lat. Kluczowym wymogiem jest, by przy zakupie danego obiektu, podmiot posiadał 10% wartości w ramach wkładu własnego. Oprocentowanie takiego kredytu także jest stosunkowo niskie, zaczyna się od 5,73% do 8,08%.

 Kredyt mieszkaniowy ING Banku Śląskiego na tle innych ofert

Warto wreszcie, dla uzmysłowienia korzyści oferty ING Banku Śląskiego dodać, że według najnowszego rankingu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych z lipca 2012r., propozycja ta zajęła I miejsce. Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego jest najniższe. Kolejni liderzy (II miejsce) – MultiBank, mBank (III miejsce) już stawiają wyższy wymóg oprocentowania od 5,9%, zaś plasujący się na IV miejscu Bank Zachodni WBK nawet 6,73%.

Oferta ING Banku Śląskiego kredytu mieszkaniowego kusi potencjalnych kredytobiorców stosunkowo korzystnym oprocentowaniem – najniższym na tle sektora bankowego. Dodatkowo wydłużonym okresem kredytowania i finansowaniem aż 90% wartości nabywanej nieruchomości.


 Czytaj też: