Leasing Team

leasing team

Leasing Team to licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego.

Firma Leasing Team powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi typu business w obszarze Human Resources.

Firma jest jedną z najprężniej rozwijających się dostawców usług, jeśli chodzi o obszar rekrutacji i selekcji personelu, outsourcingu, leasingu pracowniczego, outsourcingu kadrowo – płacowego, służby BHP czy usług komplementarnych.

Firma stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarczać przedsiębiorcom, kierownikom działów personalnych rozwiązań zgodnych z ich aktualnymi potrzebami. Leasing Team umożliwia poprawienie płynności zatrudnienia, poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, a także pierwszorzędną obsługę administracyjną procesu leasingu pracowniczego.

Rekrutacja odbywa się na każdym poziomie stanowisk oraz każdym szczeblu organizacji, dodatkowo możliwe jest skorzystanie z usług transportowych oraz dowóz pracowników z różnych terenów.

W 2010 roku Leasing Team zatrudnił dla swoich klientów ponad 38 000 pracowników oraz sukcesywnie zakończył kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych.

Gwarantem wysokiej jakości oferowanych usług Leasing Team jest zdobyty przez firmę certyfikat ISO 9001:2008.

Innowacyjne rozwiązania, wiedza i doświadczenie sprawiają, że pracownicy idealnie wpasowują się w struktury firmy klienta oraz realizują jego potrzeby przy minimalnym wykorzystaniu nakładów finansowych.

Firma proponuje:

Try Lease – celem tej usługi jest wydłużenie okresu próbnego nowozatrudnionego pracownika oraz jego adaptacji wewnątrz organizacji,

Strat Lease – Leasing Team rekrutuje personel, a zatrudnienie pracowników przebiega na zasadzie trójstronnym: Agencja – Praca Tymczasowa – Pracodawca Użytkownika,

Back Lease – Leasing Team zatrudnia pracowników poleconych bezpośrednio przez klienta.

Leasing Team jest doskonałym rozwiązaniem dla pracodawcy, który:

  • wymaga dużej elastyczności
  • musi obniżyć koszty zatrudnienia,
  • forma pracy cechuje się wysoką sezonowością,
  • chce odciążyć ciężar odpowiedzialności administracyjnej.

 Czytaj też: