Lokata inwestycyjna Fenix w Banku Millennium

lokata inwestycyjna w Banku Millennium

W dobie pragnienia zysku, banki oferują nam różne możliwości zdobycia pieniędzy. Na rynku w ostatnim czasie wyjątkowo popularne są lokaty takie jak lokata inwestycyjna Fenix.

Czym jest lokata inwestycyjna?

Lokata inwestycyjna, o której mowa to rodzaj zwykłej lokaty, której zysk jest dyktowany inwestycjami giełdowymi, przeprowadzanymi przez bank. Dzięki takiemu rodzajowi działania finansowego otrzymujemy gwarancję banku, jeśli chodzi o zabezpieczenie wpłaconej kwoty oraz możliwość zwiększenia zysku dzięki doświadczeniu banku we wszelkich transakcjach giełdowych. Poprzez rozpowszechnienie pomysłu inwestycyjnego, banki zaczęły wprowadzać do swojej oferty nowe produkty. Lokata inwestycyjna Fenix w Banku Millennium jest właśnie takim tworem.

Co daje Millenium?

Dużym krokiem w stronę klienta jest to, że Bank Millennium nie pobiera opłaty początkowej, kiedy chcemy rozpocząć oszczędzanie. Oczywiście w przypadku zadeklarowania rezygnacji z umowy musimy się liczyć z 3-procentową opłatą likwidacyjną. Nie jest to jednak wyjątek na rynku – większość banków zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty za likwidację lokaty.

Lokata inwestycyjna Fenix Banku Millennium posiada roczny horyzont inwestycyjny i określony przedział kursu początkowego pomniejszonego oraz kursu początkowego powiększonego. W zależności od spełnienia danych parametrów, inwestujący otrzymuje dany procent zysku (lub nie otrzymuje go w ogóle).

Jaki zysk?

Inwestujący, który założył lokatę inwestycyjną Feniks może zyskać aż 10 procent włożonej kwoty. Sam zysk jest uzależniony od tego jak będzie się zachowywał kurs Dolara – to oczywista kwestia, jeśli chodzi o inwestycje giełdowe. Pomimo zmienności tej waluty, nie należy się zniechęcać. Bank gwarantuje bezpieczeństwo.

Z zakładaniem lokaty w Millennium Banku nie należy zbytnio zwlekać. Będzie ona dostępna jeszcze tylko do końca maja br. Dlatego jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem lokaty inwestycyjnej, powinien podjąć decyzję rozważnie, ale mimo wszystko, dość szybko.

Dla wszystkich osób niezdecydowanych istnieją nie tylko porównania internetowe oraz rankingi, ale i doradcy inwestycyjni, którzy pomogą wybrać ofertę lokaty dostosowaną do potrzeb każdego.

Czytaj też: