Nowe lokaty w PKO PB

nowe lokaty

Rynek lokat wciąż się poszerza, dlatego warto zwracać uwagę na wciąż pojawiające się nowości. Tym razem nowe lokaty wprowadził Bank PKO BP.

Na polskim rynku bankowości jest bardzo duży wybór we wszystkich usługach i produktach. Szczególnie popularne są lokaty bankowe – bez względu na to, na jaki czas się je zakłada. Każdy bank oferuje inne możliwości, które mogą dogodzić innym osobom w zależności, co do wymagań odnośnie parametrów lokat. Nowe lokaty w PKO BP zostały wprowadzone również dlatego.

Parametry

Bank PKO BP to jeden z najbardziej znanych banków w Polsce. Cieszy się ogromny zaufaniem Polaków i przyciąga ogromną liczbę klientów. Modyfikacje oferty pozwalają zainteresować nowych odbiorców i jednocześnie pokazać bezustanną pracę nad propozycjami bankowymi.

Nowe lokaty PKO BP to dwa produkty – lokata Parzysta na 12 miesięcy oraz lokata Nieparzysta na 9 miesięcy. Lokaty te uzupełniają bardzo różnorodną ofertę. Wysokość oprocentowania na nich jest zależna od czasu trwania lokat oraz wysokości wpłacanych środków. Minimalna kwota wpłaty wyniosła 1000 złotych. Oczywiście najbardziej korzystnym rozwiązaniem w przypadku obu tych lokat jest to, że można częściowo albo w całości wypłacać środki i nie stracić odsetek. Jedynym warunkiem do spełnienia w takim przypadku jest jedynie dotrzymanie co najmniej dwóch miesięcy lub jednego miesiąca umowy, w zależności od lokaty, którą się założyło.

Dodatkowy zysk

O wiele więcej można zyskać lokując w Banku środki, które jeszcze nie były tak składane. W ten sposób można powiem podwyższyć oprocentowanie o nawet 0,5 procenta. Podzielenie na okresy (2, 4 i 6 lub 1, 3 i 5 miesięcy) to też dodatkowa funkcjonalność. Przy wypłacaniu środków można zatem wybrać, w jakim czasie wykona się swój ruch.

Nowe lokaty w PKO BP dają więc dowolność nie tylko w wpłatach, ale i wypłatach bez utraty odsetek. Jest to ogromna korzyść dla osób, które będą zmuszone pobrać pieniądze w nagłych wypadkach, a wiec zupełnie niezależnych od nich. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie banku oraz na stronach specjalistycznych, gdzie przeprowadzane są analizy wysokości oprocentowania w zależności od wkładu lokaty.

Czytaj też: