Oferta kont osobistych w PKO BP

konto w PKOPolskie banki wychodzą naprzeciw potrzebom Polaków i oferują dużą ilość kont osobistych, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Każde z kont jest inne, posiada dodatkowe możliwości i spersonalizowane ustawienia, które pomagają w codziennym użytkowaniu rachunku bankowego. Właśnie tak jest z kontami osobistymi w PKO BP.

Rodzaje kont osobistych w PKO BP

Oferta kont osobistych w PKO BP jest bardzo szeroka. W aktualnej ofercie dla osób prywatnych bank ten udostępnia 6 rachunków: PKO Konto bez Granic, PKO Konto Pierwsze, PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za zero, Superkonto oszczędne, PKO Konto pogodne.

Podczas polecania odpowiednich konto osobistych w PKO BP uzależnia wybór konta od czterech parametrów: wieku, wysokości miesięcznych wpływów na konto, miesięcznej liczby wypłat z bankomatów oraz miesięcznej liczby przelewów na rachunki innych banków. W zależności od tego, jakie ustawienia wyszukiwania wybierze dany klient, można mu zaproponować różne produkty.

Jakie konto dla kogo?

Wśród kont osobistych PKO BP można więc znaleźć dwa konta dla osób młodych – nieletnich i pełnoletnich (m.in. studentów). Mają one bardzo niskie (lub zerowe) opłaty za utrzymanie konta oraz możliwość współdzielenia rachunku np. z rodzicami (można wtedy założyć limit miesięcznych wydatków).

Osobne konto stworzono dla użytkowników powyżej 60. roku życia. Jest to konto dla seniora, dzięki któremu osoba starsza będzie miała kontrolę nad najważniejszymi płatnościami oraz niskie opłaty za wszelkie funkcjonalności. Dodatkowo wliczono tu również pakiety: medyczny i pomocy domowej.

Poza tymi produktami dostępne są również konta dla osób, które chcą oszczędzać lub które często mają do czynienia z transakcjami międzynarodowymi lub podróżują za granicę. Do każdego z kont osobistych PKO BP wydawane są oczywiście karty płatnicze oraz udostępniana jest bankowość elektroniczna.

Jeśli chcemy otworzyć rachunek bankowy powinniśmy się zastanowić nad tym, czego naprawdę potrzebujemy – może nam w tym pomóc zarówno pracownik banku, jak i wyszukiwarka na witrynie internetowej.

Czytaj też: