Oszczędzaj z Millennium Bankiem!

Posiadanie oszczędności, a jeszcze bardziej chęć ich zwiększenia sprawiają, że decydujemy się założyć konto oszczędnościowe. To dzięki niemu możemy bezpiecznie wypracowywać zysk zaoszczędzonymi środkami. Millenium Bank również proponuje unikatową ofertę takiego rodzaju konta bankowego.

Konto oszczędnościowe w Millennium Banku

Im więcej oszczędzasz, tym więcej zyskujesz

Istotą oferty konta oszczędnościowego w Millenium Banku jest uzależnienie wielkości oprocentowania od kwoty odkładanych nowych funduszy. I tak, w ramach oprocentowania standardowego klient, który ulokował 100 000 zł, uzyskuje 3,8%, gdy sumę powyżej 100 000 zł to nieco więcej – 4%. Dodatkowa stawka pojawia się w przypadku tzw. środków nowych wpłaconych na konto. Dla nowych środków wpłaconych w okresie trwania promocji (25 000 zł) jest to aż 7%.

Liczne atuty konta oszczędnościowego

Konto oszczędnościowe jest rozwiązaniem stosunkowo tanim, bowiem klient nie ponosi żadnych kosztów w związku z otwarciem i prowadzeniem Konta Oszczędnościowego w Millennium Banku. Kapitalizacja odsetek jest dokonywana w cyklu miesięcznym. Co więcej posiadacze takiego konta oszczędnościowego w Millennium Banku mogą wypłacać środki z niego w dowolnym czasie bez utraty odsetek.

Konto oszczędnościowe w Millennium Banku jest adresowane do wszystkich, dysponujących już na starcie pewną pulą środków, ale szczególnie do tych, dokonujących regularnych wpłat na swoje konto. Jest bezpieczną szansą zagospodarowania wolnych środków, bez jakiegokolwiek ryzyka.

Czytaj też: