Pakiet Hipoteczny w Deutsche Banku

Deutsche Bank w swojej ofercie posiada ciekawą opcję Pakietu Hipotecznego. Teraz do każdego produktu hipotecznego w Deutsche Banku klient może otrzymać dodatkowo dwa inne produkty spośród trzech oferowanych. Mogą to być kredyt gotówkowy na dowolny cel, karta kredytowa lub limit w koncie osobistym.

Pakiet Hipoteczny poszerzony o kredyt gotówkowy

pakiet hipoteczny w deutsche bankuPakiet Hipoteczny w ofercie Deutsche Banku składa się s produkty hipotecznego oraz jednego dodatkowego. do produktów hipotecznych zaliczane są: kredyt mieszkaniowy, pożyczka hipoteczna oraz kredyt konsolidacyjny. W ofercie produktów dodatkowych znajdują się trzy pozycje: kredyt gotówkowy na dowolny cel, karta kredytowa oraz limit w koncie osobistym.

Deutsche Bank zaplanował Pakiet Hipoteczny z myślą o osobach nabywających dom lub mieszkanie. Według banku takie osoby zazwyczaj potrzebują dodatkową gotówkę na remont lub inny cel. analitycy uważają, że takie rozwiązanie może odnieść spory sukces na rynku kredytowym.

Dzięki Pakietowi Hipotecznemu w Deutsche Banku zdolność Klienta, czyli jego wysokość oraz źródła dochodów są weryfikowane przez bank tylko raz. skraca to znacznie okres przyznawania kredytu oraz zmniejsza niezbędne formalności. Ponadto kredyt gotówkowy oferowany w pakiecie z produktem hipotecznym jest udzielany na preferencyjnych warunkach. Okres kredytowania może wynosić nawet do 7 lat by nie obciążać zbyt bardzo domowego budżetu kredytobiorcy. Oprocentowanie kredytu gotówkowego zaczyna się od stawki 8,99%.

Zdolność kredytowa osoby korzystającej z dodatkowych produktów (kredytu gotówkowego, karty kredytowej, limitu w koncie osobistym) w Pakiecie Hipotecznym jest oceniana na podstawie parametrów obowiązujących przy kredycie mieszkaniowym, pożyczce hipotecznej lub kredycie konsolidacyjnym (w zależności z jakiego produktu korzysta klient).

Czytaj więcej: