Pożyczka gotówkowa w ING na Groupon.pl

ING Bank Śląski rozpoczął konkurencję za pośrednictwem portalu Groupon.pl. Za pomocą serwisu można było nabyć bezpłatne kupony promocyjne upoważniające do zaciągnięcia kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim bez prowizji.

Ostatnią taką kampanię ING przeprowadził pod koniec lipca i na początku sierpnia – kupony można było nabywać do 3 sierpnia.

Pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim

pożyczka gotówkowa ing bankING Bank Śląski w celu dotarcia do większej liczby klientów rozpoczął współpracę z serwisem Groupon.pl, a pośrednictwem którego oferuje darmowe kupony promocyjne upoważniające do zaciągnięcia pożyczki gotówkowej bez prowizji.

Ostatnie kupony promocyjne można było nabywać do 3 sierpnia 2012 roku. W ramach promocji posiadacze kuponów mięli możliwość zaciągnięcia pożyczek gotówkowych w ING Banku Śląskim na kwotę od 1 000 zł do 50 000 zł. Bank w ramach kuponów promocyjnych nie pobierał opłat prowizyjnych z tytułu udzielenia pożyczki gotówkowej. Okres spłaty pożyczki wynosił 5 lat.

Klienci dzięki promocyjnym kuponom ING Bank śląskiego mogli zyskać od 3% do 5% – taką prowizję pobierał bank od klientów nieposiadających kuponów.

Osoby posiadające kupony promocyjne ING Banku Śląskiego na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej muszą go zrealizować do końca sierpnia. W celu uzyskania pożyczki należy wypełnić formularz kontaktowy i spełnić wymagania banku.

Każdy kupon upoważnia tylko do jednej pożyczki gotówkowej. Każdy uczestnik promocji może zaciągnąć tylko jedną pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim.

Pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim w ramach promocji mogą zaciągać wspólnie dwie osoby. Wystarczy, że tylko jeden klient spełni warunki promocji i posiada kupon rabatowy na pożyczkę gotówkową.

Liczba oferowanych kuponów promocyjnych przez ING Bank Śląski na pożyczkę gotówkową za pomocą Groupon.pl jest ograniczona (limitowana liczba kuponów).

Czytaj więcej: