Rodzina na swoim Crédit Agricole Bank Polska S.A.

kredyt mieszkaniowy, rodzina na swoimKażda rodzina wie, że początki bywają trudne. Nie jest łatwo urządzić się młodym ludziom szczególnie wtedy, gdy nie mają mieszkania czy własnego lokum. Dzisiaj młode osoby borykają się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale i z finansowymi. Jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji warto sprawdzić wszystkie możliwe opcje.

Oferty banków

Jedną z nich jest przeglądnięcie ofert banków, które umożliwiają młodym osobom pożyczki i kredyty. Szczególnie warte uwagi są kredyty dedykowane właśnie młodym małżeństwom, które rozpoczynają swoje wspólne życie i potrzebują zastrzyku finansowego, z którego środki przeznaczą na zakup mieszkania lub budowę domu.

Udogodnienia Rodziny na swoim

Jednym z banków, który oferuje świetny start młodym rodzinom jest Credit Agricole. Proponuje on specjalny kredyt hipoteczny Rodzina na swoim. Dzięki dostosowaniu oferty do potrzeb klientów możliwy jest tu szereg udogodnień. Na początku młode rodziny mogą liczyć na korzystne warunki obliczanie zdolności kredytowej. Kredyt mieszkaniowy Rodzina na swoim umożliwia też mniejsze o połowę odsetki przez pierwsze 8 lat! Wartość nieruchomości, którą chcemy kupić nie musi być niska – możemy otrzymać nawet 80% jej wartości. Wszelkie marże ustalane są z doradcą, co daje dość duże pole manewru. Cały kredyt można wziąć nawet na 35 lat, dzięki czemu kredyt hipoteczny Rodzina na swoim może być rozłożony na długi czas. Jeśli w pewnym momencie zdarzy się, że nie będziemy mogli spłacać przez krótki okres naszego kredytu, bank może nam udzielić tak zwanych wakacji kredytowych.

Zabezpieczenia kredytu Rodzina na swoim

Credit Agricole udzielając kredytu hipotecznego Rodzina na swoim oferuje ubezpieczenie brakującego wkładu własnego. Nie jest to jedyne ubezpieczenie, bo do dyspozycji klienta jest również ubezpieczenie na życie w atrakcyjnej formie. Dodatkowo warto sprawdzić pakiet ubezpieczeń nieruchomości i ruchomości – jeśli inwestujemy w coś, musimy być pewni, że nasza własność jest zabezpieczona. Wszelkie ubezpieczenia można spłacać w niskich ratach, dlatego jest to bardzo korzystne wyjście.

Sprawdź też: