Rodzina na swoim Open Finance

Rodzina na swoim to program rządowy mający na celu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego młodym małżeństwom oraz rodzicom samotnie wychowującym dzieci. Każda procedura udzielania kredytu hipotecznego jest czasochłonna, podobnie jak samo szukanie kredytu idealnego dla siebie. Dlatego też naprzeciw twoim potrzebom wychodzi Open Finance, które pomoże ci w wyborze kredytu, a wszelkie formalności zostaną załatwione za ciebie.

rodzina na swoimW ramach programu Rodzina na swoim przez pierwsze 8 lat spłaty kredytu będziesz musiał spłacać jedynie 50% odsetek. Drugą połowę zapłaci za ciebie rząd. Jednak, aby móc przystąpić do programu musisz spełniać pewne sztywno ustalone kryteria. Przede wszystkim program ten skierowany jest do małżeństw oraz rodziców samotnie wychowujących dzieci, a także singli. Drugim istotnym aspektem są parametry potencjalnego mieszkania – mieszkanie z dopłatą nie może być większe niż 75m kw., natomiast maksymalna powierzchnia domu może wynosić 140m kw. Singiel może kupić mieszkanie z dopłatą jedynie do 50m kw.

Rodzina na swoim z Open Finance

Z udzieleniem kredytu wiąże się wiele formalności, dlatego też jeśli przeraża cię tułanie się po bankach w poszukiwaniu ofert, a następnie załatwianie wszelkich formalności – możesz zwrócić się do Open Finance. To firma doradcza, która obliczy twoją zdolność kredytową i na jej podstawie wyszuka oferty najbardziej odpowiadające twoim kryteriom i predyspozycjom finansowym.

Gdy już wraz z doradcą wybierzesz najkorzystniejszą ofertę – pomoże ci on w ustaleniu wysokości oprocentowania kredytu oraz wybierze najkorzystniejszy okres jego spłaty. Abyś lepiej zrozumiał dlaczego wybrana oferta jest dla ciebie najlepsza, doradca wytłumaczy różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami, abyś miał pewność, że dokonałeś najwłaściwszego wyboru.

Co więcej, Open Finance pomoże w wypełnieniu wszelkich obowiązujących dokumentów oraz dokończy podpisywanie umowy z wybranym bankiem.

Jak skorzystać z pomocy Open Finance przy wyborze kredytu z dopłatą?

Aby skorzystać z pomocy Open Finance wystarczy wypełnić i wysłać bezpłatny formularz kontaktowy lub udać się do najbliższej placówki. Doradca zbada twoje możliwości finansowe i skontaktuje się z tobą, aby przedstawić najkorzystniejsze dla ciebie oferty kredytu z dopłatą.

Czytaj też: