Rodzina na swoim w Banku Pocztowym!

Jak wynika z raportów specjalistów Gold Finance, Bank Pocztowy jest liderem wśród podmiotów oferujących kredyty mieszkaniowe w ramach programu „Rodzina na swoim”.

kredyt hipoteczny rodzina na swoi w banku pocztowymWarto wziąć kredyt w Banku Pocztowym

Oferta kredytu mieszkaniowego w ramach rządowego programu Rodzina na swoim dla wszystkich, którzy uiszczą 20% wkład własny jest szczególnie korzystna. Bank Pocztowy przewiduje udzielenie, np. takiego kredytu na sumę 350 000 zł (okres kredytowania 30 lat) przy wysokości miesięcznej raty jedynie 915 zł plus konieczność wykupienia ubezpieczenia typu AVIVA – obejmującego ubezpieczenie od utraty pracy, na wypadek niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie na życie.

Warto wreszcie zwrócić uwagę, że przy tej ofercie Bank Pocztowy przewiduje także niższe naliczanie marży dla siebie, niezależnie od poziomu LTV .

Najważniejsze zalety kredytów mieszkaniowych w Banku Pocztowym

Oprócz zalet natury stricte finansowej warto zwrócić uwagę także na inne plusy Rodziny na swoim. Przede wszystkim jest to brak narzuconej z góry kwoty takiego kredytu hipotecznego z dopłatą. Klienci zyskują więc możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości i kosztów kredytowania. Okres kredytowania także jest bardzo długi, może wynosić nawet 40 lat ,jak również korzystny okres karencji w spłatach nawet do 3 lat. Ponadto, jeśli dłużnik zdecyduje się na wcześniejszą spłatę kredytu na mieszkanie, nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat prowizyjnych.

Skorzystanie z kredytu mieszkaniowego w ramach programu „Rodzina na swoim” w Banku Pocztowym ma liczne profity. A dodatkowo jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, bowiem raty można wpłacać w każdym Urzędzie Pocztowym.


 Czytaj też:

Sprawdź inne oferty Rodziny na swoim: