Tania pożyczka gotówkowa w PKO BP!

Decydując się na pożyczkę czy kredyt każdy kieruje się w wyborze kryterium maksymalną ilością kapitału przy minimalnych kosztach i wymogach. W takie właśnie preferencje klientów idealnie wpisuje się oferta taniej pożyczki gotówkowej w PKO BP.

Pożyczka w PKO BP

Czym jest pożyczka gotówkowa w PKO BP?

Pożyczka gotówkowa w PKO BP to MAX pożyczka ze stosunkowo niską ratą, bez konieczności większych zabezpieczeń czy wymogów poręczycieli. Co więcej również cel na jaki dłużnik przeznaczy te środki nie jest określony, tym samym klient ma pełną swobodę wyboru celu. Ponadto oferta ta przewiduje także tzw. „wakacje kredytowe” – nawet do 3 miesięcy karencji w spłacie kapitału.

Szybko, bez zbędnych formalności nawet do 20 000 zł

Warto zwrócić uwagę, że oprócz powyższych celów oferta ta ma jeszcze szereg innych zalet. Przede wszystkich klient banku może od PKO BP uzyskać w ten sposób kwotę w wysokości nawet do 20 00 zł. Okres kredytowania również jest stosunkowo długi, bo może wynieść aż 96 miesięcy. Ponadto pożyczkę MAX dana osoba może uzyskać bez zgody współmałżonka, jeśli przedstawi stosowne oświadczenie o dochodach do 10 000 zł. Jedynym zaś dokumentem wymaganym przez bank od strony formalnej jest dowód osobisty klienta.

Coraz więcej banków, by stać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi stara się upraszczać przede wszystkim od strony formalnej swoje propozycje. Oferta pożyczki gotówkowej PKO BP jest tego najlepszym przykładem.

Czytaj też: